O pohár Bible Kralické

18.ROČNÍK - ROK 2019

ZZO speciál pro mladé psovody nebo mladé psy

1. místo     Robert Pavlíček       Cháron z Kralické tiskárny   KK Kralice

2. místo    Monika Zhřívalová   Icona z Kralické tiskárny      KK Kralice

3. místo    Dominik Nováček    Wenga Perunius Bohemia   KK Kralice

4. místo     Ludvík Nešpor        Artuš Dragon Roan               KK Brno - Kr.Pole

5. místo     Milan Pavlíček        Annie Chlupaté srdce           KK Kralice

6. místo     Lenka Skotáková   Christian z Kralické tiskárny  KK Ráječko

ZZO

1. místo      Radka Pohanková   Claudie ze Statku od Dobré vody    KK Bíteš

2. místo     Iveta Jedličková      Wuzzi z Kuřimského háje       KK Kuřim

3. místo     Tereza Peloušková  Fabio z Cagova ráje               KK Lovčičky

4. místo      Iveta Jedličková      Wezzi z Kuřimského háje       KK Kuřim

5. místo      Leona Nováčková   Xyla Maserau                         KK Kralice

6. místo      Karel Kuchařík         Bonaparte Castle of Bytča     KK Znojmo

7. místo       Martina Matuščinová  Enzo Ferrari Bandidi di Praga   KK Znojmo

ZVV1

1. místo      Drahoslav Suchánek    Cak z Cagova ráje             KK Náměšť

2. místo      Pavel Bartušek              Chopper Derik                  KK Kralice

3. místo      Anita Vokounová          Chip Majorův háj             KK Žďár

4. místo      Libor Kyjovský                York Daxis                        KK Kývalka

5. místo      Lucie Dlapová

6. místo      František Kosmák          Yris z Kralické tiskárny  KK Znojmo

7. místo      Eliška Pužová                 Dinna Ethen                      KK Kralice

Nejlepší  obrana   ZVV1

Drahoslav Suchánek   Cak z Cagova ráje    KK Náměšť



ROK 2018  17 ročník sponzor  krmivo Delikan

Kat:ZZO  1 místo Eliška Pužová -Dinna Ethen NO KKkralice 58b

               2 místo:Zuzana Havlíčková-Blackie z Kralické tiskárny NO KK kralice 57,5

               3 místo:Miroslava Smetanová ACO Florance May Meroxen 57,5b

               4 místo : Drahoslav Suchánek Cak z Cagova ráje 12 měsíční pes NO 55b

               7 místo Leona Nováčková Hanno von Gross Zeunder  NO KKKralice7 místo

               8 místo Pavel Fiala Junkers Valaimdar chod.pes KKKralice 8 místo (9 soutěžících)

Kat ZZO1  1 místo Marie Kavalcová Amunsen ze Srbovky BOC 89b

                 2 místo Radka Pohanková Perla Gasko Prim Howard 85b

                 3 místo Aneta Kárníková  Bastile strážce  palisád 74b

Kat ZVV1  1 místo Pavel Bartůšek Xela z kralické tiskárny 94,5+89 183,5b  kkKralice

                 2 místo Zuzana Chalupská Chopper Derik 97+78 175b kk Kralice

                 3 místo Josef Chvátal Lukas bez PP 70+81 151 KK Kývalka

Kat IPO1  1 místo Ivoš Čapoun Catty Sharmat 95+93 188b BOM kk Miroslav

               2 místo Kristína Nováková Mafi z Kuřim.háje NO kk Kuřim 185,5b

               3 místo Anna Jandová Limetka z Kuřimského háje  NO Kuřim  127B