Úspěchy našich členů

Naši členi za léta fungování KK Kralice měli mnoho úspěchů, ale bohužel při zakládání nových stránech jsou v propadlišti dějin.....

Vítězové jihomoravské ligy 2017/2018

Členům kralického klubu se v Miroslavi dařilo, když v kategorii ZVV1 obsadil Patrik Svoboda z Třebíče se svým psem Coudym z Kralické tiskárny první místo.  

Vítězství v závodu o Miroslavský pohár zajistilo německému ovčáku Coudymu a jeho psovodovi Patriku Svobodovi i celkové vítězství v Jihomoravské lize v kategorii ZVV1 a do Třebíče si spolu odvezli mistrovský titul. Pro tuto mladou dvojici je toto vítězství velkým úspěchem. Jana Jašková  obsadila se svojí fenou Brazílií celkově druhé místo v lize. V kategorii ZZO obsadili v Jihomoravské lize třetí místo Pavel Fiala se svoji fenou Galaxy, kteří jsou také z kynologického klubu Kralice nad Oslavou. 

Patrik Svoboda jako nejlepší Junior MM MSKS mládeže

Dne 9. října se uskutečnilo již tradiční mezinárodní mistrovství MSKS mládeže, kde startoval jeden z našich členů. Mezi mnoha mládežníky Patrik obsadil 4. místo v kategorii ZVV1 a byl vyhlášen jako nejlepší junior mistrovství.Kraličáci opět vyhrávali!!!

Dne 29.10. 2017 se uskutečnil závod v Kuřimi, který je počítaný jako první kolo jihomoravské ligy. Opět nechyběli naši závodníci. V kategorii ZZO obsadila Zuzana Havlíčková se svojí fenou Blackie krásné druhé místo. V kategorii ZVV1 obsadil Patrik Svoboda úžasné první místo. Oběma našim reprezentantům vřele děkujeme. 

Zuzana Havlíčková vyhrála 3. kolo JM ligy!!!

Jiří Štěpař na WUSV!! 

Dne 16. - 20.10. 2013 se konalo mistrovství světa WUSV 2013 v USA, Philadelphii.

Obrovská gratulace Jiřímu Štěpařovi za úžasnou reprezentaci a získání krásného 29.místa s body 95,86,85.

Ještě jednou velká gratulace jak Jiřímu, tak celému našemu týmu, kteří výtečně reprezentovali Českou republiku.

Dne 17. února se Zuzana Havlíčková s Blackie zúčastnila třetího kola Jihomoravské ligy v kategorii ZZO. Obsadila úžasné první místo. 

Historický první ročník Jihomoravské ligy 2012/2013

Finále Jihomoravské ligy 2012/2013

1.místo ZZO - Leona Nováčková - Wenga                         Perunius Bohemia

3.místo ZVV1 - Jana Jašková - Brazil z                                 Heranovy vily